Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Pakiety
zabiegowe
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Yasumi

Sieć gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI powstała z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie. W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, wakacje i właśnie dlatego w sieci YASUMI szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.

Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno–aromatyczną. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty YASUMI produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.

Każdy gabinet YASUMI oferuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczających, nawilżających, złuszczających, liftingujących i przeciwzmarszczkowych, pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych.

Personel

Katarzyna – Magister kosmetologii
Katarzyna

Magister kosmetologii

Absolwentka Wyższej Szkoły Ekonomii Prawa i Nauk Medycznych  im.  profesora E. Lipińskiego w Kielcach. Cechuje ją skrupulatność,  miła aparycja oraz uśmiech. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych twarzy, ciała oraz dłoni i stóp. Swoją pracę wykonuje z zaangażowaniem, priorytetem dla niej jest zadowolenie klienta. Tworzy profesjonalne makijaże, mając na uwadze dobór odpowiednich barw do typu urody.

Karolina – Kosmetolog
Karolina

Kosmetolog

Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sandomierzu. W swoją pracę wkłada sto procent zaangażowania, zabiegi wykonuje tak, jakby sama sobie tego życzyła jako klient. Chęć pomocy innym w ulepszaniu swojego wizerunku zarówno twarzy jak i ciała, to jej pasja. Zabiegi kosmetologiczne dobiera z pełną starannością i indywidualnie do potrzeb klienta. Z ogromna chęcią wykonuje również stylizacje paznokci i makijaże okolicznościowe. 

Helena – Magister kosmetologii
Helena

Magister kosmetologii

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Jej pasją jest przeprowadzanie zabiegów na twarz oraz tworzenie makijaży. Swoją pracę wykonuje z dużym zaangażowaniem i indywidualnym podejściem do klienta.Stara się, aby zabiegi przynosiły efekty, relaks i ukojenie. Szacunek oraz zadowolenie klienta daje jej dużą satysfakcję i motywuje do dalszego doskonalenia swoich umiejętności.

Klaudia – Magister fizjoterapii/Technik Usług Kosmetycznych
Klaudia

Magister fizjoterapii/Technik Usług Kosmetycznych

Absolwentka Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Osoba, której pasją są masaże oraz zabiegi relaksacyjne, podczas których zapewnienie odpowiedniej atmosfery pozwala na relaks i odpoczynek od codzienności. Swój profesjonalizm wykazuje w podstawowych czynnościach pielęgnacyjnych dłoni i paznokci, dbając o ich wygląd i estetykę. Z ogromnym zaangażowaniem wykonuje również zabiegi na twarz i ciało.

Gabinet kosmetyczny YASUMI Tarnobrzeg

Współpraca - strona w budowie